MASTER OF LAWS — LL.M

Що таке LL.M?

LL.M походить від латинського Legum Magister і означає міжнародно визнаний ступінь магістра права, в першу чергу, професійну юридичну освіту, що викладається на високому академічному рівні.
Зі зростанням важливості світової торгівлі і світового співтовариства, очікується, що юридичні консультанти повинні вийти за рамки національних юрисдикцій і знати основи європейського і міжнародного права.
На даний час, роботодавці надають великого значення магістрам права LL.M, оскільки наявність даного ступеня передбачає розуміння останніми питань міжнародного та корпоративного права.

Для кого призначена LL.M?

Ступінь LLM ідеально підходить для практикуючих юристів, які прагнуть розробити конкретні теоретичні напрямки для своєї практики або для підприємців та адміністраторів, які потребують знання юриспруденції у своїй повсякденній діяльності.
Це дуже гнучкий курс, що також підходить для випускників юридичних факультетів, оскільки він спрямований на отримання глибокого розуміння спеціалізованих областей права.
Крім того, програма LLM розроблена для задоволення потреб широкого кола корпоративних консультантів, учених, урядовців і радників неурядових організацій, що працюють або мають намір працювати в корпоративному Європейському чи міжнародному праві.

ЗАПИС НА ПРОГРАМУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ В ЛИСТОПАДІ 2017!

Акредитація програми LL.M