EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION

Dr hab, Dr,h.c. Prof. Pawel Czarnecki, PhD., MBA, LL.M,
MPH Rector, Warsaw Management University, Warsaw


“In the course of the Executive MBA study and upon its completion, you will acquire valuable strategies and procedures you can later apply in practice and will receive highly beneficial skills applicable in your career.”

Pawel-Czarnecki

Доктор економічних наук, професор Ірина Ігнатьєва, ЕМВА,
Лауреат Державної премії у галузі науки і техніки, Керівник програми EMBA


“Курс Executive MBA - це крок до ще більшого успіху і впливу.
Наша програма є гнучкою і динамічною...
Ви опинитесь в товаристві провідних українських та закордонних професорів, успішних представників малого та середнього бізнесу, щоб ознайомитись з новітніми практиками, спрямованими на формування ефективного управлінського мислення.”

Акредитація програми Executive MBA

Що таке Executive MBA?

Executive Master of Business Administration є однією з найбільш визнаних управлінських кваліфікацій в світі, призначених для людей бізнесу та топ менеджерів.

Випускники програм EMBA формують холістичне уявлення про сферу управління, та розвитку бізнесу, завдяки чому вони стають авторитетними професіоналами.

Для кого призначена програма Executive MBA?

Навчальна програма EMBA призначена для:
- менеджерів, які претендують на позицію керівника відділу
- ТОП менеджерів, які тільки прийшли в іншу сферу і їм необхідно підняти рівень професійної компетентності
- менеджерів, які прагнуть постійного професійного розвитку
- власників малого та середнього бізнесу
- людей, які планують відкривати стартапи

Також програма розрахована на амбітних молодих людей, які максимально поглинають знання для досягнення великих кар'єрних цілей.
Це є ефективним, щоб у найкращий спосіб використовувати свої професійні компетентності у таких сферах, як фінансовий менеджмент, маркетинг, управління людськими ресурсами, мас-медіа, PR, коучинг.
Після закінчення програми EMBA, ви отримаєте конкурентну перевагу і підвищите свою цінність і привабливість на ринку праці.

Як організовано навчальння за програмою Executive MBA?

Програма ЕМВА складається з 10 модулів та передбачає виконання підсумкової магістерської роботи англійською чи польською мовою (курси англійської та польської мов). В основу навчальних модулів програми EMBA покладено конкретні потреби практики управління.
Тривалість програми: 10 місяців.

Освітній процес організований у формі змішаного навчання (blended learning). Дана навчальна технологія поєднує аудиторні форми організації навчального процесу (лекції, семінарі, дискусії, бізнес-симуляції) та інтерактивне дистанційне навчання, що дає можливість раціонально керувати часом навчання, контролювати темп та шлях опанування навчальним матеріалом.

Де буде проводитись програма Executive MBA?

Центр бізнес освіти та консалтингу “TOP SKILLS” акредитований Варшавським Університетом Менеджменту для проведення навчання за програмою ЕМВА, тому основна частина навчальних модулів проводиться в аудиторіях Центру у м. Київ.

Крім того, слухачам пропонуються виїзні модулі в Варшавському Університеті Менеджменту та в університетах-партнерах Науково-дослідного інституту соціально-економічного розвитку: Mendel University in Brno та VŠB - Technical University of Ostrava.

Захист магістерських дипломних робіт та вручення дипломів також відбувається у Варшавському Університеті Менеджменту, м. Варшава.

Яку кваліфікацію отримує випускник програми Executive MBA?

За умови успішного завершення програми ЕМВА, випускнику присвоюється кваліфікація Executive Master of Business Administration та видається відповідний диплом Варшавського Університету Менеджменту.

DIPLOMA_EMBA