Відкриваємо власний бізнес:
покроковий інструктаж


Варіанти проведення тренінгу:

  • ON-SITE: в офісі замовника
  • CLASSROOM: в офісі центру
  • LIVE ONLINE: дистанційно

3000 грн - 5 годин


ЗАМОВИТИ

Початок будь-якого бізнесу – це унікальна бізнес-ідея.

Але, навіть маючи чудовий перспективний задум, відкрити свою справу непросто – потрібно знати, як і де це зробити. Шкільних знань навряд чи вистачить, щоб самостійно підготуватися і пройти всі бюрократичні процедури, а звертатися в спеціалізовані центри для підприємців-початківців – дорогувато. До того ж, доручивши всю роботу з реєстрації посередникам, ви так і не розберетеся з цієї «кухнею», тому з кожною наступною проблемою доведеться бігти за платною консультацією.

Центр бізнес-освіти TOP SKILLS пропонує інше рішення – тренінг, після проходження якого ви зможете самостійно відкрити власний бізнес, спираючись на отримані знання та рекомендації. Вам не доведеться годинами читати підручники і вивчати законодавчі акти – викладачі-практики вже все підготували і звели в зручну для сприйняття систему.

На тренінгу ви отримаєте максимум корисної інформації (юридичної, економічної) і покроковий алгоритм для швидкого самостійного запуску власного бізнесу. Ви дізнаєтеся про можливі підводні камені й зможете їх обійти з мінімальними втратами часу і коштів.Цільова аудиторія Підприємці-початківці

 

Результати тренінгу Після закінчення тренінгу Ви отримаєте покроковий алгоритм для швидкого самостійного запуску власного бізнесу
Зміст тренінгу На тренінгу ви отримаєте максимум корисної інформації (юридичної, економічної) і покроковий алгоритм для швидкого самостійного запуску власного бізнесу. Ви дізнаєтеся про можливі підводні камені й зможете їх обійти з мінімальними втратами часу і коштів.
Тривалість 5 годин

 

Вартість 3000 грн

ЗАМОВИТИ

  • Голова адвокатського об’єднання Law Business Association
  • Executive MBA (Warsaw Management University), LL.M
  • Експерт з податкового та корпоративного права
  • Експерт в питаннях протидії рейдерству