Тренінги Top Skills – це вигідне
рішення для швидкого розвитку
Ваших професійних навичок.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Наші тренінги та майстер-класи спрямовані на розвиток ключових навичок
(top skills), що визначають професійний успіх фахівця

Усі навички розподіляються на дві групи: тверді/технічні (hard skills) та м’які (soft skills). Тверді навички – це прикладні навички, що відображають професійну компетентність фахівця та легко вимірюються. М’які навички належать до сфери його емоційного інтелекту та не підлягають вимірюванню. В контексті бізнесу, до м'яких відносяться навички ефективної комунікації (effective communication), управління часом (time management), успішної групової взаємодії (teamwork), вирішення проблем (problem solving), планування та організації (planning and organizing) тощо.
За даними досліджень (Harvard University, the Carnegie Foundation, Stanford Research Center), саме від сформованості м’яких навичок залежить 85% професійного успіху працівника та компанії. М’які навички належать до сфери його емоційного інтелекту та не підлягають вимірюванню.
Не зважаючи на те, що лише 15% успіху роботи фахівця зумовлюється його професійними навичками, сучасний бізнес потребує збалансованого набору твердих та м’яких навичок. Кваліфікований працівник є ключем до зростання і стабільності компанії.

Зроби свій вибір прямо зараз

Лише той, хто прагне самовдосконалення, здатний домогтися успіху